Reklama

wnętrza


Jak urządzić wygodną kuchnię PDF Drukuj EmailInaczej urządzą kuchnię miłośnicy kulinarnych eksperymentów. Inaczej osoby, które czas poświęcony gotowaniu ograniczają do niezbędnego minimum. Niezależnie od tych różnic: są pewne uniwersalne zasady, o których warto pamiętać podczas aranżowania kuchni, by pracowało się w niej wygodnie i przyjemnie.

 
Modne trendy w małej łazience PDF Drukuj EmailNawet niewielką łazienkę można urządzić tak, by była wygodna, funkcjonalna, a przy tym zaaranżowana zgodnie z najnowszymi trendami. Jak to zrobić?
Zacznijmy od… zerwania ze stereotypami. Przyjęło się, że jeśli metraż jest mały, do dyspozycji mamy wyłącznie biel, która optycznie powiększa wnętrze; musimy też wybrać pomiędzy wanną a prysznicem. Udowadniamy, że niedużą powierzchnię  również da się zaaranżować modnie, barwnie, bez konieczności rezygnowania z czegokolwiek. 

 
Urządzamy łazienkę z czarną armaturą PDF Drukuj EmailArmatura pełni nie tylko funkcję użytkową. Jest także świetną dekoracją w łazience. Szczególnie jeśli jest to czarna armatura.

 
Eksperci aranżacji wnętrz wybrali biurowiec Adgar Wave PDF Drukuj EmailMarka „Urządzamy pod klucz” (urzadzamypodklucz.pl) dołączyła do grona najemców biurowca Adgar Wave. Podmiot, reprezentujący branżę aranżacji i wystroju wnętrz, wynajął łącznie 289 mkw przestrzeni na parterze, która obejmuje nową wzorcownię oraz pomieszczenia biurowe na 3 piętrze. Budynek, mieszczący się w sercu biznesowego Mokotowa, ceniony jest za nowoczesną funkcjonalność, wysoki standard oraz troskę o środowisko naturalne, potwierdzoną prestiżowym certyfikatem LEED GOLD.

 
Wybieramy zlewozmywak PDF Drukuj EmailChoć zmywarki na dobre zagościły w naszych kuchniach, nie znaczy to, że nie potrzebujemy zlewozmywaków. Wręcz przeciwnie. Są wciąż niezbędne. W zmywarce nie opłuczemy warzyw, owoców, mięsa. Nie napełnimy wodą czajnika czy wazonu. Nie umyjemy rąk podczas wykonywania kulinarnych czynności… Konieczny jest zlewozmywak – wygodny, estetyczny, idealnie dobrany do kuchni i naszych potrzeb. Podpowiadamy, jak znaleźć odpowiedni model.

 
Łazienka - wielofunkcyjna przestrzeń w dobrym stylu PDF Drukuj EmailDawniej pełniła głównie funkcje związane z higieną. Dziś służy także wypoczynkowi, odgrywając rolę domowego spa czy buduaru.

 
Spotkajmy się w kuchni PDF Drukuj EmailW dobrze urządzonej kuchni pracuje się szybko i przyjemnie. To też miejsce, w którym chętnie spędzają czas zarówno domownicy, jak i goście.

 
Łazienka z widokiem PDF Drukuj EmailCoraz częściej zamieniamy ciasne łazienki w blokach na obszerne pokoje kąpielowe w domach i apartamentach. Rosną też nasze oczekiwania wobec niej. Łazienka to już nie skromna przestrzeń na niezbędne czynności higieniczne, ale miejsce służące wyciszeniu, relaksowi, regeneracji. Sprzyja temu tendencja do aranżowania łazienek z oknami, a nawet całymi przeszklonymi ścianami, co zapewnia również efektowne doświetlenie wnętrza naturalnymi promieniami słonecznymi. Ewentualny dyskomfort, jaki mógłby towarzyszyć braniu kąpieli przy oknie można rozwiązać na wiele sposobów, np. poprzez pokrycie szyb specjalną folią imitującą lustro weneckie, dzięki czemu osoba w domu jest zupełnie niewidoczna z zewnątrz, natomiast w pełni cieszy się podziwianiem widoków za oknem.

 
Biophilic design w łazience i kuchni PDF Drukuj EmailRośliny podbiły świat trendów aranżacyjnych. I trudno się dziwić. Są dekoracyjne, mają dobrotliwy wpływ na nasze samopoczucie i znakomicie dostosowują się do każdego otoczenia.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Joomla SEF URLs by Artio