Reklama

nieruchomości komercyjne


Dobrze ułożona miejska architektura PDF Drukuj Email
nieruchomości komercyjneNowy sklep szwedzkiej sieci meblowej IKEA na wiedeńskiej stacji kolejowej Westbahnhof zwraca uwagę przestrzenną, stalową strukturą nadającą mu wygląd „miejskiego regału”, a ponadto spełnia wymagające kryteria zrównoważonego rozwoju. Do realizacji oryginalnego założenia architekci wybrali aluminiowe systemy fasadowe i okienne Schüco.

 
Zielone biurowce - Adgar Poland wdraża rozwiązania przyjazne środowisku PDF Drukuj Email
nieruchomości komercyjneAdgar Poland jest doświadczonym inwestorem, deweloperem, właścicielem i zarządcą nieruchomości biurowych o łącznej powierzchni ponad 140 tys mkw, usytuowanych w biznesowych częściach Mokotowa, Woli, Ochoty i Centrum. We wszystkich lokalizacjach spółka wdrożyła lub aktualnie wdraża rozwiązania zapewniające efektywność energetyczną i użytkowanie inwestycji z poszanowaniem środowiska naturalnego. Zielone inwestycje przekładają się na korzyści dla najemców, a także wszystkich mieszkańców stolicy! Jak to możliwe?

 
Adgar Poland umacnia się na warszawskim rynku powierzchni biurowej PDF Drukuj Email
nieruchomości komercyjneAdgar Poland wykorzystał 2022 rok na umocnienie swojej pozycji na warszawskim rynku nieruchomości biurowych. Spółka zrealizowała ambitne plany inwestycyjne, zwiększyła podaż dostępnej powierzchni najmu do 140 tys. mkw oraz znacząco rozwinęła portfolio najemców, włączając w to najemców dla funkcji mixed-use w swoich budynkach. Podejmowane w 2022 roku, angażujące projekty charytatywne umacniały również relacje w ramach społeczności najemców, integrując firmy wokół bliskich Adgar Poland wartości, a także ułatwiając im popandemiczne powroty do biur i wprowadzanie hybrydowych systemów pracy.

 
Schüco One - jedyna taka zrównoważona siedziba PDF Drukuj Email
nieruchomości komercyjneNowy budynek siedziby głównej firmy Schüco w Bielefeld imponuje swoim dynamicznym designem, otwartym planem pomieszczeń i najnowocześniejszymi rozwiązaniami fasad aluminiowych. Schüco One to również pierwszy obiekt biurowy na świecie poddany certyfikacji w aż trzech najważniejszych programach oceny środowiskowej: LEED, BREEAM oraz DGNB.

 
Adgar Poland z nowym biurem. Spółka wprowadziła się do budynku Adgar BIT PDF Drukuj Email
nieruchomości komercyjneAdgar Poland wprowadził się do nowego biura w budynku Adgar BIT. Spółka podkreśla, że zmiana ta jest odpowiedzią na wyzwania wynikające z jej dynamicznego rozwoju i zapewni optymalne warunki pracy sukcesywnie powiększającemu się zespołowi. Zajęta powierzchnia - łącznie ponad 800 mkw - pełni jednocześnie funkcje biura pokazowego. Zadbano w nim nie tylko o wysoki standard wykończenia i aranżację w zgodzie z najnowszymi trendami, ale również ergonomię oraz optymalną funkcjonalność w każdym elemencie codziennego użytkowania przestrzeni biurowej.

 
Adgar Poland powiększy kompleks biurowy Adgar Plaza na warszawskim Służewcu PDF Drukuj Email
nieruchomości komercyjnePo sierpniowym przejęciu biurowca Renaissance Tower na warszawskiej Woli, Adgar Poland nie zwalnia tempa. Tym razem spółka zwiększyła swój stan posiadania w biznesowej części Służewca. Na działce o powierzchni niemal 7 tys. mkw, usytuowanej przy ul. Marynarskiej 10, w bezpośrednim sąsiedztwie istniejącego kompleksu Adgar Plaza, powstanie kolejny nowoczesny budynek biurowy.

 
Biura przyszłości - samowystarczalne energetycznie i dążące do zeroemisyjności PDF Drukuj Email
nieruchomości komercyjneGlobalne zmiany mocno kształtują trendy, które obserwujemy w projektach nowoczesnych nieruchomości biurowych. Rozwój technologii, zwiększenie zainteresowania ekologicznymi certyfikatami i troska o środowisko odzwierciedlają zapotrzebowanie na przestrzenie, które sprostają współczesnym potrzebom.

 
Nowy coworking w legendarnym budynku PDT Wola - Brain Embassy Młynarska PDF Drukuj Email
nieruchomości komercyjneBrain Embassy wzmacnia ofertę konceptu na warszawskim rynku przestrzeni coworkingowych, otwierając kolejne miejsce zlokalizowane w legendarnym budynku dawnego Powszechnego Domu Towarowego Wola.

 
Poszerza się zakres usług w Centrum Medycznym Damiana! Centrum Rehabilitacji zmienia siedzibę PDF Drukuj Email
nieruchomości komercyjneCentrum Rehabilitacji na Mokotowie ma nowy adres. Od 22 sierpnia przy ul. Postępu 17a do dyspozycji pacjentów Centrum Medycznego Damiana będzie niemal 800 m kw. powierzchni przeznaczonej na zabiegi rehabilitacyjne i fizjoterapię. Nowa placówka mieści się na parterze biurowca Adgar Plaza A, w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury biznesowej w dobrze skomunikowanej części miasta. Centrum Rehabilitacji mieściło się dotąd przy ul. Cybernetyki.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Joomla SEF URLs by Artio