Reklama

NIERUCHOMOŚCI MIESZKANIOWE
Dolcan podsumowuje pierwsze półrocze 2010Stołeczny deweloper Dolcan podsumował 6 miesięcy swojej działalności w 2010 roku. W pierwszym półroczu nabywców znalazło łącznie 281 mieszkań z oferty spółki. Dodatkowo, deweloper pozyskał już klientów na 10% mieszkań, które powstają w ramach inwestycji Aleja Krakowska, nowego kompleksu realizowanego na granicy warszawskich dzielnic - Ochoty i Włoch.

 
Soft lofty Woronicza Qbik nowa odsłona w sieci

Ruszyła nowa strona internetowa warszawskich soft loftów Woronicza Qbik. Znajdziemy na niej nie tylko informacje o projekcie, ale także o najnowszych kierunkach w wystroju mieszkań, nowinki ze światowego designu i mody. Specjalny qblog podpowie co jest na topie, jak urządzić niebanalne wnętrze oraz w jakie gadżety powinni zaopatrzyć się wszyscy podążający za trendami. 

 
Dolcan uzyskał pozwolenie na budowę drugiego etapu inwestycji Osiedle TęczoweDeweloper Dolcan otrzymał pozwolenie na realizację drugiego etapu inwestycji Osiedle Tęczowe. W budowie wciąż jest pierwszy etap, którego przewidywane zakończenie przypada na marzec 2011 roku. Dodatkowo, stołeczna firma przekazała za symboliczną kwotę część gruntów, na których realizowana jest inwestycja, gdzie zostanie wybudowana przychodnia medyczna.

 
Dolcan ujawnia szczegóły kolejnych etapów osiedla Aleja KrakowskaStołeczny deweloper Dolcan ujawnił szczegóły rozbudowy dalszych etapów swojej najnowszej inwestycji – Aleja Krakowska. Docelowo, realizacja osiedla ma składać się z czterech etapów. W ich ramach powstanie kompleks, który będzie posiadał ponad 1000 mieszkań. Deweloper szacuje, że zakończenie ostatniego z etapów będzie miało miejsce w drugim kwartale 2015 roku.

 
Wmurowanie kamienia węgielnego pod osiedle mieszkaniowe Centauris

Vantage Development SA rozpoczęła działalność z sektora rynku nieruchomości mieszkaniowych we Wrocławiu. Wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę nowoczesnego kompleksu Centauris odbyło się 14. czerwca br. na terenie powstającej inwestycji. Osiedle znajduje się w dzielnicy Krzyki-Borek, jednej z najbardziej atrakcyjnych okolic miasta, położonej pomiędzy ul. Ślężną a Parkiem Skowroniego.

 
Kup bez prowizji na czerwcowej Giełdzie Domów i Mieszkań

W najbliższy weekend, 19 – 20 czerwca przy ul. Piłsudskiego 27, odbędzie się ostatnia przed wakacjami Krakowska Giełda Domów i Mieszkań. Mieszkańcy Krakowa i okolic po raz kolejny będą mieli okazję zapoznać się z licznymi ofertami nieruchomości w jednym miejscu. Osoby planujące zakup domu lub mieszkania będą mogły się poznać usługę „Kup bez prowizji”, która zostanie zaprezentowana przez INDEPRO NIERUCHOMOŚCI.

 
"Dni otwarte River House" - mieszkania gotowe do wprowadzenia

Spółka Mermaid Properties zaprasza na dni otwarte River House – osiedla mieszkaniowego na warszawskim Mokotowie przy ulicy Bluszczańskiej. 12 i 13 czerwca br. będzie można obejrzeć gotowe mieszkania do wprowadzenia. Deweloper przygotował apartament pokazowy, by kupujący mogli zadecydować o projektowaniu wnętrza swojego nowego mieszkania.

 
Wiosenna akcja Magnolia Polska i Gymnasion

Magnolia Polska, realizująca międzynarodowy projekt luksusowego osiedla w podwarszawskiej Lesznowoli, rozpoczyna współpracę z prestiżową siecią klubów fitness Gymnasion. Wiosenna akcja ruszyła 26. maja i potrwa 2 tygodnie.

 
Osiedle Magenta na półmetku realizacjiBudowa Osiedla Magenta, inwestycji stołecznego dewelopera Dolcan, jest już na półmetku realizacji. Pierwszy etap zakłada wybudowanie 8 domów, z czego każdy będzie posiadał 3 segmenty. Jego planowane zakończenie przypada na grudzień 2010. Cena promocyjna za metr kwadratowy z działką rozpoczyna się od 4200 złotych brutto.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Joomla SEF URLs by Artio