Reklama

NIERUCHOMOŚCI MIESZKANIOWE
5% promocja na ostatnie mieszkania na os. BirutyDolcan proponuje specjalne promocje na ostatnie 9 mieszkań na wybudowanym osiedlu na Targówku. Cena za metr kwadratowy wynosi od 5.000 do 6.150 złotych. W ofercie jest również 1 mieszkanie wykończone pod klucz.  Na kupujących czeka dodatkowa, wyjątkowa promocja 5% wartości mieszkania na jego urządzenie. Część z dostępnych lokali znajduje się w programie „Rodzina na Swoim”.

 
Dolcan wprowadza na polski rynek "mieszkania bezczynszowe"


Rusza budowa czterech nowych inwestycji w Warszawie

Stołeczny deweloper Dolcan wprowadza na rynek nieruchomości pionierskie rozwiązanie o ogromnym potencjale – mieszkania bezczynszowe.  W związku z tym, jeszcze w tym kwartale rozpocznie się budowa czterech nowych inwestycji Spółki. Osiedla Konik Polny, Czerwona Jarzębina, Rudy Rydz oraz Kamyk Zielony ilość charakteryzują wyjątkowe możliwości  w zakresie większych oszczędności, które oferują potencjalnym mieszkańcom, przy jednoczesnym zachowaniu maksimum komfortu.

 
Wrześniowa promocja na mieszkania na Osiedlu SkierniewickaStołeczny deweloper Dolcan wprowadza z okazji targów mieszkaniowych w Hali Expo dwie wyjątkowe promocje cenowe dla swoich klientów. Wybrane apartamenty na proponowanym przez Dolcan Osiedlu Skierniewicka zostaną objęte nawet 10% rabatem na cenie metra kwadratowego.

 
Kolejna inwestycja Activ Investment oddana zgodnie z tradycją!

Zgodnie z tradycją budowlaną krakowski deweloper Activ Investment uczci w trakcie uroczystości zwanej „Wiechą” zakończenie budowy IV etapu inwestycji przy ulicy Okulickiego w Krakowie. Wraz z inwestorem świętować będą firmy pracujące przy realizacji inwestycji, projektanci inwestora, a także przedstawiciele władz lokalnych.

 
Pracownia AMP Atelier zaprojektowała dla Dolcanu II etap os. Aleja KrakowskaStołeczny deweloper Dolcan rozszerzył współpracę z uznanym biurem architektonicznym AMP Atelier. Wyłoniona w drodze konkursu pracownia odpowiadać będzie za projekt II etapu budowy osiedla Aleja Krakowska na pograniczu Włoch i Ochoty.

 
Nowe mieszkanie i wakacje bez kompromisu!

Okres wakacyjny to czas dodatkowych wydatków związanych z wyjazdami na urlop, dlatego też wiele osób planujących zakup nowego mieszkania odkłada tę decyzję na późniejszy termin. Teraz, dzięki promocji krakowskiego dewelopera firmy Activ Investment, klienci nie muszą dokonywać trudnych wyborów, bowiem wraz z mieszkaniem otrzymują bezpłatny voucher wakacyjny.

 
W Sulejówku rośnie nowe osiedle

W lipcu ruszyła budowa nowej inwestycji Włodarzewska S.A. w podwarszawskim Sulejówku – „Przy Wspólnej”. W ramach osiedla powstaną dwa czteropiętrowe budynki mieszkalne z garażami podziemnymi.

 
Monday Development rozbudowuje projekt Sokoła

Monday Development – firma realizująca inwestycje mieszkaniowe i biurowe na terenie Poznania – zawarła przedwstępne umowy zakupu dodatkowej nieruchomości, bezpośrednio przylegającej do projektowanego budynku wielorodzinnego przy ul. Sokoła. Tym samym o ponad 60% zwiększy się powierzchnia mieszkalna planowanego obiektu. Spółka zakłada wzrost przychodów z tej inwestycji, a także podwyższenie jej rentowności.

 
Budownictwo mieszkaniowe pokonuje barieryCzy branża budowlana, pomimo wyjątkowo niesprzyjających warunków pogodowych w pierwszych miesiącach bieżącego roku odczuwa aktualnie poprawę koniunktury? W jakim stopniu te poważne bariery utrudniły rozpoczęcie i prowadzenie prac budowlanych? Czy bardziej liberalna polityka banków wpłynie na wzrost aktywności inwestorów na rynku budownictwa mieszkaniowego w 2010 roku?

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Joomla SEF URLs by Artio