Reklama

NIERUCHOMOŚCI MIESZKANIOWE
Rynek wtórny mieszkań: Gdzie za 200 tys. zł można kupić trzypokojowe mieszkanie?

W największych polskich miastach nadal możemy znaleźć mieszkania z rynku wtórnego w cenie poniżej 200 tys. zł. Podczas, gdy w niektórych miastach odsetek takich ofert ledwo przekracza poziom jednego procenta, to już w województwie lubuskim ofert z tego segmentu cenowego jest pod dostatkiem. Zestawienie dostępności takich ofert przygotowała agencja Metrohouse & Partnerzy.

 
Dolcan wybuduje kolejną inwestycję w segmencie mieszkań bezczynszowychW związku z dużym zainteresowaniem klientów proponowanymi przez Dolcan mieszkaniami bezczynszowymi, stołeczny deweloper ogłosił plany kolejnego projektu opartego o to pionierskie rozwiązanie. Inwestycja zlokalizowana będzie w Markach. Deweloper uzyskał już pozwolenie na budowę. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, rozpoczęła się także realizacja osiedli Czerwona Jarzębina i Rudy Rydz. Dolcan przewiduje wprowadzenie dwóch kolejnych projektów w 2011 roku.

 
Świąteczne promocje DolcanDolcan wprowadza do swojej oferty specjalne promocje świąteczne. Firma przygotowała dla swoich Klientów specjalne prezenty, rabaty i bony. Z promocji może skorzystać każdy Klient firmy w okresie od 1 do 31 grudnia 2010 roku.

 
Warszawa: Tylko niewielkie negocjacje

W porównaniu do okresu wakacyjnego wydłużył się nieco średni czas sprzedaży mieszkań na rynku wtórnym. Transakcje przeprowadzone we wrześniu i październiku 2010 r. wskazują również na nieznaczny spadek możliwości negocjacji ceny.

 
Zamieszkaj z widokiem na Żuławy Wiślane

W gdańskiej inwestycji Dolina Potęgowska renomowanej grupy kapitałowej PBG wybudowana została ostatnia kondygnacja i trwają finalne prace przy wykończeniu elewacji. Aktywnie prowadzona jest także sprzedaż mieszkań, którą na wyłączność inwestor powierzył Agencji Nieruchomości redNet24.

 
Nowe apartamenty w Krakowie

Spółka Echo Investment rozpoczyna sprzedaż nowoczesnego projektu mieszkaniowego „Dom pod słowikiem” przy ul. Krasickiego w Krakowie.

 
Dolcan uzyskał pozwolenie na użytkowanie Osiedla GrabskiegoKoniec krzywdzącego sporu
Stołeczny deweloper Dolcan uzyskał pozwolenie na użytkowanie inwestycji Osiedle Grabskiego w Lublinie. Tym samym pozytywnie dla klientów i firmy zakończył się spór z właścicielem pobliskiej stacji paliw. W ofercie Spółki znajdują się mieszkania gotowe do odbioru i zawierania  Aktów Notarialnych. Cena za m2 wynosi  od 4 329 do 4 700 zł. brutto, a więc osiedle jest dostępne w programie „Rodzina na Swoim”.

 
Nowa inwestycja Budimeksu Nieruchomości w Warszawie

W najzieleńszej dzielnicy Warszawy – Bielanach – rusza budowa i sprzedaż Osiedla Wólczyńska, nowej inwestycji Budimeksu Nieruchomości. Atrakcyjne ceny, dogodna lokalizacja i funkcjonalne rozkłady lokali to główne zalety powstającego osiedla. Ciekawostką jest, że deweloper nieodpłatnie przekaże na rzecz wspólnoty wykończone pomieszczenie o powierzchni ponad 100 m2. O tym, co się w nim znajdzie, zadecydują przyszli mieszkańcy.

 
70 proc. mieszkań sprzedanych w River House

Ostatni kwartał w spółce Mermaid Properties, która w ubiegłym roku sfinalizowała budowę kompleksu mieszkaniowego River House, okazał się najlepszym okresem. Firma sprzedała już 70 proc. mieszkań.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Joomla SEF URLs by Artio