Reklama

NIERUCHOMOŚCI MIESZKANIOWE
Czym kuszą deweloperzy?

Budując dom czy kupując już gotowy chcemy, aby był on nowoczesny, oszczędny oraz maksymalnie funkcjonalny. Znając potrzeby klientów, wielu deweloperów wyszło naprzeciw ich oczekiwaniom dodając do swojej oferty dodatkowe pakiety. Współczesne domy znacznie się wyróżniają od domów sprzed kilkunastu lat. Mamy teraz większe możliwości technologiczne, dzięki którym w dużym stopniu możemy kontrolować dom i dostosowywać go do swoich potrzeb. I nie chodzi tutaj o kupienie sobie lodówki z ośmioma programami mrożenia czy telewizora z przekątną długości autobusu.

 
Koniec pierwszego etapu inwestycji Ville Murano

Na przełomie lipca i sierpnia zostanie ukończony pierwszy etap inwestycji Ville Murano we Wrocławiu. Od momentu rozpoczęcia budowy osiedle Atal cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony potencjalnych Klientów, dzięki czemu w sprzedaży dostępne są już tylko cztery domy, realizowane w ramach pierwszego etapu inwestycji. Połowa budynków powstających w drugim etapie również znalazła już swoich nabywców.

 
Na co zwracać uwagę przy zakupie działki budowlanej?

Co jest podstawą przy budowie domu? Oczywiście, działka. Warto więc poświęcić chwilę i przemyśleć zakup danego terenu – szczególnie pod względem budowlano-użytkowym.

 
Kolejny etap osiedla ZEN GARDEN już w sprzedaży

Prestige, doświadczony deweloper na polskim rynku mieszkaniowym, wprowadził do sprzedaży kolejny, już trzeci etap osiedla ZEN GARDEN zlokalizowanego w zielonej okolicy, przy ul. Szeligowskiej. W III etapie powstanie 61 mieszkań, a jego planowane oddanie do użytku to IV kwartał 2011 r.

 
Jakich nieruchomości w Warszawie poszukują klienci spoza stolicy?

Rynek nieruchomości mieszkaniowych postrzegany jest jako sektor, w którym sprzedaż ma lokalny charakter. Tezę tę potwierdzają statystyki witryn internetowych Unidevelopment. Aż 85 % wszystkich odwiedzających stanowią mieszkańcy aglomeracji warszawskiej, co jest wynikiem koncentracji działalności firmy na stołecznym rynku. Pozostałe 15% to osoby spoza stolicy, głównie z województw: podlaskiego, śląskiego, wielkopolskiego, małopolskiego i lubelskiego. Duże zainteresowanie osób z Podlasia warszawskimi inwestycjami firmy to rezultat bardzo pozytywnego wizerunku całej Grupy Unibep w tym regionie.

 
Miasto-ogród w Książenicach

W malowniczej okolicy, niedaleko Grodziska Mazowieckiego, na 140 hektarowej polanie otoczonej bujnym lasem, powstaje małe, samowystarczalne miasteczko, w którym docelowo zamieszka 1.000 rodzin. Koncepcja urbanistyczna nowego osiedla nawiązuje do założeń miast-ogrodów, które łączą zalety życia w mieście z korzyściami, jakie daje mieszkanie na wsi: bliskość natury, cisza, spokój oraz niższe koszty życia.

Pomysłodawcą i wykonawcą tego przyjaznego mieszkańcom miejsca jest Mazowieckie Towarzystwo Gospodarcze Agri-Rol S.A.

 
Inwestycje na Wielkiej Wyspie we Wrocławiu

Biskupin to jedno z najciekawszych osiedli Wrocławia. Położony we wschodniej części miasta zachwyca pięknym otoczeniem i przedwojenną architekturą. Dzięki rozpoczynającym się inwestycjom, pojawiają się nowe możliwości, by zamieszkać na Wielkiej Wyspie.

Biskupin położony jest w Śródmieściu, na prawym brzegu Odry. Graniczy z osiedlami: Dąbie, Sępolno i Bartoszowice. Pomimo tego, że każde z nich różni się od siebie, przez wielu mieszkańców traktowane jest jako całość, potocznie zwaną Biskupinem. O ile w tak „powiększonym” rejonie od dłuższego czasu słychać o coraz to nowych inwestycjach, to w granicach historycznego Biskupina niewiele się do tej pory działo. Na szczęście zaczęło się to zmieniać.

 
Corbu na Mokotowie

Przy ulicy Naruszewicza w Warszawie ruszyła budowa eleganckiego apartamentowca, który sylwetą nawiązuje do klasycznych wzorców architektury modernistycznej. Wnętrza zaprojektował Maciej Zień – znany projektant mody

Stary, warszawski Mokotów to żywe muzeum białej, polskiej architektury apartamentowej okresu międzywojennego. Ich ikonami są słynny Dom Wedla autorstwa Juliusza Żurawskiego czy luksusowe kamienice przy ulicy Narbutta: dom Broniewskiego pod numerem 22 czy "okrętowa" kamienica Wielopolskich pod numerem 2.

 
Osiedle Sportowa - rusza II etap inwestycji

Deweloper Włodarzewska S.A. rozbudowuje „Osiedle Sportowa” w Brwinowie. Pierwsze 6 budynków z inwestycji jest już gotowych i oddanych do użytku. W kwietniu ruszy budowa dwóch kolejnych.

Włodarzewska S.A. rozpoczyna realizację II etapu podwarszawskiej inwestycji mieszkaniowej. „Osiedle Sportowa” w Brwinowie powiększy się w sumie o 38 nowych lokali. Znajdą się one w dwóch trzypiętrowych budynkach w zabudowie bliźniaczej. Deweloper postawił przede wszystkim na małe metraże, o łatwych do aranżacji układach wnętrz. Powstaną więc 1-, 2- i 3-pokojowe mieszkania o powierzchni od 30,36 do 67,74 m2. Cena metra kwadratowego mieszkania to 4428 – 5616 zł brutto.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Joomla SEF URLs by Artio