Reklama

NIERUCHOMOŚCI MIESZKANIOWE
GREEN POWER - prezentacja Domu Zeroenergetycznego Plus na targach BUDMA 2013

Za nami poznańskie targi BUDMA 2013, których tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem “Budownictwo przyszłości. Inteligentna architektura”. Największa w branży budowlanej impreza była również okazją do zaprezentowania idei Domu Zeroenergetycznego Plus – GREEN POWER, którego budowa rusza na wiosnę tego roku.

Na stoisku 57 w centralnej części pawilonu 4 poświęconego energooszczędności, spotkali się Partnerzy akcji Dom Zeroenergetyczny Plus – GREEN POWER. Specjalnie wydzielona strefa Match Maker pełniła rolę miejsca spotkań z kontrahentami, udzielania porad osobom zainteresowanym budownictwem wysokoenergooszczędnym. Został także zorganizowany konkurs z nagrodami, w którym pytania wymagały od uczestników wiedzy na temat Domu GREEN POWER oraz technologii dedykowanych do ciepłego budownictwa.

 
Luksusowe stołeczne lokalizacje

W niektórych prestiżowych rejonach Warszawy kupimy nowe mieszkanie już za niewiele ponad 6 tys. zł/mkw. Kilkanaście najdroższych ofert mieszkaniowych na stołecznym rynku zlokalizowanych w Śródmieściu i na Mokotowie deweloperzy wystawili do sprzedaży w średniej cenie 5,9 mln zł. Najdroższy warszawski trzykondygnacyjny penthouse o powierzchni ponad 370 mkw. położony na 52 piętrze w budynku przy ulicy Złotej 44 jest do kupienia za 15 mln zł, podaje Home Broker. 

 
Bogactwo nowoczesnych rozwiązań i oszczędność kosztów - dom marzeń ART140 Modern firmy ArtHauss

Od stuleci człowiek zabiega o to, by cywilizacja nie niszcząc przyrody, wykorzystywała jej potencjał. Doskonałym przykładem współistnienia zaawansowanej technologii i potęgi natury są projekty ArtHauss, które nadają nowy kształt marzeniom o własnym domu. W bogatej ofercie firmy na szczególną uwagę zasługuje dom ART140 Modern, który zarówno dzięki zastosowaniu energooszczędnych urządzeń, jak i oryginalnej stylistyce doskonale wpisuje się w idee nowoczesnego budownictwa jednorodzinnego.

 
"Poniatowice Park" osiedle w nowym stylu

Firma Amber Budownictwo planuje w 2012 roku zakończyć budowę nowoczesnego osiedla „Poniatowice Park”, które docelowo ma składać się z 26, dwupoziomowych lokali mieszkalnych. Osiedle zlokalizowane jest zaledwie 25 km od granic Wrocławia.

Obecnie na osiedlu znajduje się sześć segmentów bliźniaczych, wśród których większość znalazła już swoich nabywców. Na najbliższy rok planuje się budowę pozostałych siedmiu domów. Projekt dostępny jest w dwóch wariantach, o powierzchni 130 m kw., nie wliczając powierzchni balkonów i tarasów.

 
Jak dobrze kupić mieszkanie od dewelopera?

Pierwotny rynek nieruchomości rządzi się swoimi prawami – nabywcy negocjują z deweloperem, ceny ofertowe różnią się od transakcyjnych, a umowa nie zawsze sprzyja interesom klienta. Zanim zdecydujesz się skorzystać z usług firmy deweloperskiej, sprawdź, czy inwestycja na pewno powstanie, a deweloper nie zaskoczy cię przykrymi niespodziankami.

 
Pod Warszawą taniej o 3 tys. za metr

Choć wybór podwarszawskich mieszkań jest znacznie mniejszy niż stołecznych, można je kupić w nieporównywalnie niższych cenach

Poza granicami Warszawy powstają głównie niewielkie inwestycje, a nieliczne większe projekty realizowane są zwykle kilkuetapowo. Deweloperzy oferują tam przede wszystkim mieszkania w budowie.   

 
Mielno Holding - Firmus Group podsumowuje sprzedaż apartamentów w sezonie letnim

Mielno Holding - Firmus Group, jeden z liderów rynku nieruchomości w miejscowościach wypoczynkowych, wprowadził do sprzedaży w tegorocznym sezonie letnim blisko 120 apartamentów. Deweloper podsumowuje bardzo dobre wyniki sprzedaży po zakończeniu wysokiego sezonu - nabywców znalazło 50 proc. apartamentów.

 
Wielka płyta na czasie

W największych polskich miastach odsetek transakcji na rynku wtórnym w budynkach z wielkiej płyty przekracza nawet 50 proc. Nie boimy się wielkiej płyty i mimo dużego wyboru na rynku chętnie kupujemy takie mieszkania. Tak wynika z opracowania agencji Metrohouse & Partnerzy.

 
Warbud wykonawcą apartamentów Mokotów Park

Warbud zbuduje II etap osiedla Mokotów Park przy ul. Bernardyńskiej w Warszawie. Inwestycja powstaje na Mokotowie w okolicy Rezerwatu Jeziorka Czerniakowskiego. Warbud zrealizuje dwa budynki apartamentowe: VILLA VENTUS i VILLA AQUA.

W dwóch sześciokondygnacyjnych budynkach zaprojektowano 290 luksusowych apartamentów oraz dwa poziomy podziemnych garaży i schowków. W inwestycji dostępne będą mieszkania 2,3,4-pokojowe. Komfort przyszłym mieszkańcom, poza położeniem obiektu, zapewni struktura budynku, dzięki której na piętrze znajdzie się od dwóch do czterech lokali.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Joomla SEF URLs by Artio