Reklama

NIERUCHOMOŚCI MIESZKANIOWE
Budownictwo na miarę XXI wieku

Budowanie z wielkiej płyty odeszło już w zapomnienie.  Obecnie deweloperzy dbają nie tylko o to, by zapewnić ludziom dach nad głową, ale coraz ważniejsza staje się forma architektoniczna, wykończenie klatki schodowej czy wygląd podwórka.
Już na etapie projektu graficznego uwzględnia się nie tylko nowoczesność bryły, ale  i funkcjonalność budynku. W planach budowlanych apartamentowców pojawiają się mieszkania o różnych powierzchniach, od maleńkich- jednopokojowych, po wielkometrażowe typu penthouse, jak również komórki lokatorskie, piwnice, podziemne garaże i lokale użytkowe. Wszystko, by jak najlepiej spełnić wciąż rosnące oczekiwania potencjalnych nabywców.

 
Osiedle Poezji: zakończono III etap inwestycji

MT Development zakończył realizację trzeciego etapu Osiedla Poezji. Przekazywanie kluczy do lokali rozpocznie się w drugiej połowie października. Sprzedano już 1/3 mieszkań spośród ogólnej liczby lokali dostępnych w tej wawerskiej inwestycji. 

Ukończony III etap inwestycji to czterokondygnacyjny budynek mieszkalny składający się z 30 dwu- i trzypokojowych mieszkań o powierzchni od 45 do 90m2. Przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych blok, wyposażony jest w windę i podziemny garaż. Inwestycja uzyskała wszelkie potrzebne pozwolenia i do budynku rozpoczęli wprowadzać się już pierwsi mieszkańcy.

 
Wysoka sprzedaż Apartamentów Ligota Park

Wraz z oddaniem do użytku drugiego etapu osiedla Ligota Park, kolejne 84 mieszkania zostały udostępnione mieszkańcom. Z puli oddanych do użytku 232 mieszkań, które wybudowano w ramach pierwszych dwóch etapów, ponad 70% zostało już sprzedane odbiorcom końcowym.

Ligota Park jest zespołem apartamentów o kubaturze liczącej ponad 120 tysięcy metrów sześciennych i całkowitej powierzchni 36268,12 metrów kwadratowych, z czego 25574,24 stanowi powierzchnia użytkowa. Osiedle Ligota Park zostało zrealizowane wg. projektu uznanego w branży architekta – Wojciecha Wojciechowskiego. Powstała w 2007 roku koncepcja uznawana jest za jedną z najnowocześniejszych na Śląsku.

 
Przewodnik po rynku pierwotnym

Sytuacja na pierwotnym rynku nieruchomości wciąż ewoluuje, zmieniają się też relacje klient-deweloper. Osoby zainteresowane zakupem nowo wybudowanych mieszkań zadają sobie jednak niezmiennie pytanie: Jak sprawdzić firmę deweloperską i inwestycję, aby podjąć dobrą decyzję?  

Istotne, aby poznać opinie innych klientów o inwestorze i dowiedzieć się jakie mają doświadczenia z realizacji umowy. Jeśli deweloper jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich i przestrzega zasad zawartych w Kodeksie Dobrych Praktyk to będzie to dla nas gwarancją jakości jego usług. Oczywistym jest też, że lepiej wybierać inwestycje z niezbyt odległym terminem oddania lokali do użytku.

 
Rynek pierwotny czy wtórny?

Wszyscy ludzie marzą o tym by mieć własne „cztery kąty”. W momencie, gdy decydujemy się na zakup mieszkania, musimy przede wszystkim podjąć decyzję czy ma pochodzić ono z rynku wtórnego czy pierwotnego. Dokonując tego wyboru powinniśmy rozważyć wszystkie kwestie związane z nieruchomościami.

 
<< Początek < Poprzednia 11 12 13 14 15 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Joomla SEF URLs by Artio