Reklama

NIERUCHOMOŚCI MIESZKANIOWE
Domy w Magnolii do zamieszkania jeszcze w maju

Zgodnie z planami spółka Magnolia Polska odda I etap inwestycji Magnolia Lesznowola do użytku już w maju br.  Na I fazę inwestycji składać się będzie 12 domów.  Miesiąc później oddanych zostanie kolejnych 14 budynków.

 
Apartamenty Playa Baltis gotowe do odbioru

Firma SGI Baltis zakończyła budowę ekskluzywnego apartamentowca Playa Baltis zlokalizowanego w odległości zaledwie 50 m od plaży w Międzyzdrojach. Budowę inwestycji o łącznej powierzchni użytkowej 6400 mkw rozpoczęto w styczniu 2008 roku. Pierwsi mieszkańcy odebrali klucze do swoich apartamentów w lutym br.

 
Zbliża się termin oddania I etapu inwestycji Osiedle ZaciszeJesienią tego roku oddany zostanie I etap inwestycji Osiedle Zacisze przez dewelopera Dolcan. W jego ramach udostępnione mieszkańcom zostaną 22 ekskluzywne, jednorodzinne domy bezczynszowe o podwyższonym standardzie, przygotowane w zabudowie szeregowej i bliźniaczej. Z tej okazji deweloper przygotował specjalną promocję, w ramach której cena za metr kwadratowy zaczyna się od 6 tys. złotych.

 
Vantage Development rozpoczyna budowę we Wrocławiu

Vantage Development SA rozpoczyna realizację projektów we Wrocławiu. Inauguracją  będzie ceremonia wmurowania kamienia węgielnego pod budowę nowoczesnego kompleksu apartamentowego Centauris, która odbędzie się 24. maja br. na terenie powstającej inwestycji.

 
Popyt gotowych mieszkań na wiosnę

Wiosna to najlepszy okres na poszukiwanie własnego mieszkania na rynku nieruchomości. Wyraźne zainteresowanie kupnem przekłada się na zwiększoną liczbą transakcji. Warto zauważyć, że na rynku pierwotnym największą uwagę przyciągają mieszkania gotowe do wprowadzenia - te kupowane jeszcze parę lat temu na etapie dziury lub w trakcie budowy przechodzą do lamusa.   

 
Rusza budowa drugiego etapu osiedla Alpha

RED Real Estate Development rozpoczyna właśnie nowy etap swojej inwestycji przy ul. Skoroszewskiej (200 m. od Alei Jerozolimskich). W sobotę 15 maja br. wszyscy chętni będą mieli niepowtarzalną okazję zobaczyć moment rozpoczęcia budowy drugiej fazy osiedla Alpha w Ursusie. Inwestor zaprasza na uroczysty dzień otwarty. Będzie to ostatnia okazja do skorzystania z propozycji sfinansowania zakupu mieszkania w systemie 10/90 oraz bezpłatnej zmiany aranżacji lokalu.

 
Zobacz jak może wyglądać mieszkanie na osiedlu Millenia Fort

Wawel Service rozpoczyna aranżację mieszkania pokazowego na osiedlu Millenia Fort. Kompleksowe urządzenie mieszkania na krakowskich Klinach potrwa 6 tygodni.

 
Warbud rozpoczyna prace na budowie osiedla "Villa Parc" w Warszawie

Warbud podpisał umowę na budowę I etapu osiedla mieszkalnego "Villa Parc" przy ul. Włodarzewskiej w Warszawie. Inwestycję podzielono na dwie fazy. W I etapie zrealizowane zostaną budynki B, C, D i E wraz z częścią dwupoziomowego garażu podziemnego i przyłączami. W drugim etapie powstaną budynki A, F,G oraz pozostała część garażu i przyłączy. Etap I może funkcjonować bez etapu II spełniając wymogi p.poż. i komunikacyjne.

 
W Krakowie będzie można kupić mieszkanie na aukcji

Nawet o 25% niższe od cen ofertowych będą ceny wywoławcze na pierwszej krakowskiej Aukcji Nieruchomości, która odbędzie się 16 maja w hotelu Novotel Kraków Centrum. Na aukcji będzie można licytować ponad dwadzieścia lokali: mieszkania z rynku pierwotnego, wtórnego, a także lokale użytkowe. Cena za m2 wyniesie nawet 5 500 zł.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Joomla SEF URLs by Artio