Reklama

Main Menu

Klimat dawnych lat - JAZZ LOFT APARTMENTS w systemach ALUPROFKryteria tego, co uważamy za piękne, zmieniają się w czasie. Jedno, co wiemy, to że „stare jest piękne”. Nawet jeśli ich budowniczym przyświecały inne cele niż uatrakcyjnienie okolicy. Dziś obiekty, które kiedyś miały być tylko użyteczne, są uważane za efektowne i modne, bo ich pierwotna funkcja zmieniła się. Stare fabryki stają się apartamentowcami, a opuszczone magazyny – modną przestrzenią biurową. A słowo „loft” synonimem tego, co modne, piękne, warte inwestycji.

 
Dom wkomponowany w naturęW nowoczesnej architekturze dąży się do harmonijnego łączenia budynku z jego naturalnym otoczeniem i tworzenia wrażenia dialogu między nimi. W domu letniskowym położonym w malowniczym otoczeniu gór Peloponezu udało się osiągnąć imponujący efekt przenikania się wnętrz z widokami na Zatokę Argolidzką. Zapewniają go wielkoformatowe aluminiowe okna i drzwi przesuwne Schüco.

 
Nowoczesny dom rozpływający się w dzikim krajobrazie Warmii. Green Line w systemach ALUPROFUmiejętnie wpisany w niemal dziewiczy, nietknięty ludzką ręką pejzaż, dom „Green Line” projektu studia Mobius Architekci zachwyca prostotą formy, architektonicznymi detalami i bliskością natury. Jego cechą charakterystyczną jest zielony dach, który tworzy jedną linię ze znajdującym się w obrębie działki wzniesieniem.

 W dniu 14 padziernika 2015 r. Fundacja Ronalda McDonalda uruchomia pierwszy w Polsce Dom Ronalda McDonalda, hotel wybudowany z myl o rodzicach i opiekunach maych pacjentw Uniwersyteckiego Szpitala Dziecicego na krakowskim Prokocimiu. Ten nowoczesny obiekt bdzie cakowicie bezpatny dla swoich goci. Ide powstania fundacyjnego Domu jest zapewnienie rodzinom komfortu ibliskoci tak potrzebnych w trudnym czasie dugotrwaej hospitalizacji dziecka.

 Dla urzdzajcych pierwsze lub kolejne mieszkanie, dla nowoecw i wieo upieczonych rodzicw oraz dla wszystkich, ktrzy po prostu lubi adnie mieszka. Karta podarunkowa Komfort to pomys na prezent, ktry zawsze bdzie trafiony.

 Wielu Polakw marzy o tym, aby zamieszka nad morzem. Gdask i Sopot s to miasta, ktre w rankingach krluj jako te uwaane za najlepsze z polskich miast. Gdynia rwnie jest miejscem przyjaznym dla mieszkacw. Dowodem na to moe by wzrastajca z roku na rok liczna mieszkacw Trjmiasta. Jednak co takiego ma Gdask, Gdynia i Sopot, e tak chtnie si tam osiedlamy?

 

Dom pod Czstochow to niezwykle udany miks minimalizmu i designerskich akcentw, ktre nadaj wntrzom lekkoci i domowego charakteru. Wntrza zaprojektowaa architekt Marta Pala-Szczerbak, a partnerem wykonawczym bya sie salonw Dekorian.

Budowa i aranacja wntrz ponad 300 metrowego domu pod Czstochow trwaa blisko 2 lata. Byo to nie lada wyzwanie zarwno dla wacicieli, jak i projektantw pracujcych przy jego realizacji. Finalny efekt w peni uszczliwi przyszych domownikw ? maestwo lekarzy i ich nastoletniego syna, ktrzy bardzo aktywnie uczestniczyli w tworzeniu wymarzonego domu. Przygotowanie projektu wntrz waciciele powierzyli architekt Marcie Pali-Szczerbak, absolwentce Wydziau Architektury i Wzornictwa Przemysowego Akademii Sztuk Piknych we Wrocawiu i wacicielce biura projektowego Minimoo / www.minimoo.pl /. Projektantka umiejtnie poczya swoje zamiowanie do minimalizmu z oczekiwaniami i sugestiami wacicieli. W rezultacie powstaa nowoczesna, wietlista przestrze mieszkalna, ktra zaskakuje ciekawymi rozwizaniami i designerskimi dekoracjami.

 Wanie ruszya budowa nowej inwestycji mieszkaniowej dewelopera BUDOTEX. Ju za 15 miesicy liczc od dzi, oddane zostan pierwsze mieszkania. Tczowy Raj powstanie w piknej i spokojnej dzielnicy Krzyki, w bliskim ssiedztwie Parku Kleciskiego.

 
Razem dla KrakowaW dniach 1-8 czerwca, ponure mury ronda Mogilskiego w Krakowie, zostan ozdobione niezwyk mozaik o powierzchni a 85 m?. Celem akcji jest uoenie najwikszej kamiennej dekoracji w Polsce, z udziaem jak najwikszej liczby osb w jak najkrtszym czasie. To druga cz akcji Wyspiaski na Mogilskim, ktrej pomysodawczyni jest Magorzata Jantos, a autorem projektu Lubosz Karwat. W trakcie wydarzenia, ktre jest wsporganizowane z Urzdem Miasta Krakowa i Krakowskim Biurem Festiwalowym, promowana bdzie rwnie oglnopolska akcja Ratujemy Mozaiki. Jej organizatorami s Ceramika Parady i Fundacja Architektury, a gwnym celem dziaa jest zwrcenie uwagi na problem niszczejcych dzie sztuki.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Joomla SEF URLs by Artio