Reklama

nieruchomości komercyjne


Najnowocześniejsze rozwiązania od Aluprof wspierają nowoczesne budownictwo PDF Drukuj Email
nieruchomości komercyjneNowoczesne budownictwo to wyjątkowy design i oszczędność, zarówno pod względem ekologicznym, jak i ekonomicznym. Dziś koniecznością stało się tworzenie obiektów samowystarczalnych, pozyskujących energię i wodę z otoczenia oraz będących integralnym elementem tkanki miejskiej. Przyszłością budownictwa jest zatem zielona technologia.

 
ACCREO zmienia siedzibę na Le Palais PDF Drukuj Email
nieruchomości komercyjne


Accreo, jedna z wiodących firm doradczych w Polsce, od kwietnia tego roku zmienia adres siedziby spółki na  biurowiec Le Palais w centrum Warszawy.

Decyzją właścicieli firmy Accreo Taxand Sp. z o.o. 15 marca, po 7 latach działalności pod wspólną marką, dokonano jej podziału prawnego i organizacyjnego na dwa odrębne podmioty gospodarcze. Firma powróciła do swojej oryginalnej nazwy Accreo, a zarząd składa się z jej założycieli i obecnych udziałowców: Jarosława Antosika i Radosława Czarneckiego.

 
Pierwsza w Polsce pasywna hala sportowa już otwarta PDF Drukuj Email
nieruchomości komercyjne

22 marca br. obyło się uroczyste otwarcie „Zielonej Hali Sportowej” wzniesionej w technologii budownictwa pasywnego. W konstrukcji hali uniwersytetu rolniczego imienia Hugona Kołłątaja w Krakowie kluczową rolę pełnią systemy elewacyjne firmy Aluprof.

 
Wywiad - Paweł Kaczmarek - Dyrektor Działu Technicznego TÜV NORD Polska PDF Drukuj Email
nieruchomości komercyjneD. M. - Nad jakimi ciekawymi projektami pracuje obecnie Dział Techniczny TNP?

P. K. - Jednym z najciekawszych  projektów, który obecnie prowadzimy, jest realizacja kontraktu odbioru rurociągów na terminalu LNG w Świnoujściu.

 
Prestiżowe realizacje firmy Aluprof w Wielkiej Brytanii PDF Drukuj Email
nieruchomości komercyjneNietypowy design, minimalizm i funkcjonalność to główne cechy niedawno powstałych budynków użyteczności publicznej w Wielkiej Brytanii: De Montfort University, Endike Primary School oraz The Costiume Store. W obiektach o nietuzinkowym wyglądzie oraz zaawansowanej konstrukcji zastosowanie znalazły innowacyjne systemy firmy Aluprof.

 
Galerie handlowe nie wystarczą PDF Drukuj Email
nieruchomości komercyjne

Choć największe centra handlowe nadal są chętnie odwiedzane, to nie zaspokajają wszystkich potrzeb mieszkańców dużych miast. W aglomeracjach na powrót ożywają ulice handlowe, a w poszczególnych dzielnicach przybywa mniejszych obiektów handlowych i specjalistycznych

Nasz rynek powierzchni handlowych dojrzewa i rozwija swoją ofertę. W najbliższych latach w polskich miastach nastąpi gwałtowny rozwój ulic handlowych, prognozuje CBRE. Powodem jest m.in. brak dostępnych powierzchni  w dużych centrach handlowych w wielu miastach, które charakteryzuje duża siła nabywcza. Z tej sytuacji korzystają ulice handlowe. Najmem powierzchni przy głównych deptakach interesują się nie tylko niezależne podmioty, ale także coraz częściej poszukują ich marki sieciowe.

 
Zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi będzie coraz łatwiejsze PDF Drukuj Email
nieruchomości komercyjne

13 listopada 2012 roku odbędzie się w Warszawie kolejna edycja Forum Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Licencjonowanych Zarządców Nieruchomości Ekspert, poświęcona rozwiązaniom informatycznym dedykowanym tej branży. Jej uczestnicy będą mogli zapoznać się m.in. z prezentacją całkowitej nowości na rynku – oprogramowania do zarządzania nieruchomościami komercyjnymi „Nieruchomości Komercyjne & FK BazaN”.

 
Credit Agricole najemcą w Business Garden Warszawa PDF Drukuj Email
nieruchomości komercyjne

Bank Credit Agricole podpisał umowę najmu z firmą SwedeCenter, która jest inwestorem i deweloperem kompleksu biurowego Business Garden w Warszawie.  Umowa dotyczy najmu blisko 4 000 metrów kwadratowych powierzchni biurowej zlokalizowanej na dwóch piętrach drugiego budynku Etapu 1 inwestycji, którego zakończenie zaplanowano na jesieni tego roku.   W negocjacjach najemcę reprezentowała firma doradcza CBRE.

„Negocjacje z kolejnymi potencjalnymi najemcami są bardzo zaawansowane. Projekt oraz możliwości aranżacyjne przestrzeni są wysoko oceniane przez klientów, dlatego spodziewamy się, że niebawem sfinalizujemy kolejne transakcje.” – powiedział Roger Andersson, Dyrektor Zarządzający SwedeCenter.

 
Zakończenie budowy kompleksu Sobienie Królewskie jeszcze w czerwcu PDF Drukuj Email
nieruchomości komercyjne

Już 27 czerwca br. nastąpi oficjalne otwarcie Sobienie Królewskie Golf & Country Club. Kompleks, który obejmuje pole golfowe, Hotel Sobienie Królewskie, lądowisko i hangary dla samolotów oraz osiedle domów i apartamentów powstawał trzy lata.

Sobienie Królewskie Golf & Country Club znajduje się w miejscowości Sobienie Szlacheckie w powiecie otwockim, zaledwie 30 kilometrów na południe od granic Warszawy. Usytuowane na obrzeżach Mazowieckiego Parku Krajobrazowego są jednym z nielicznych tego typu obiektów w Polsce.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Joomla SEF URLs by Artio