Reklama

nieruchomości komercyjne


Monday Development sprzedał lokale biurowe za prawie 4,5 mln zł PDF Drukuj Email
nieruchomości komercyjne

Monday Development - firma realizująca inwestycje mieszkaniowe i biurowe na terenie Poznania - zawarła  przedwstępną umowę sprzedaży powierzchni biurowych o łącznej wartości 4 470 tys. zł brutto. Transakcja dotyczy lokali biurowych oraz miejsc parkingowych w nowym budynku biurowym przy ul. Piątkowskiej 116 w Poznaniu. Nowoczesny biurowiec przy ul. Piątkowskiej został oddany do użytku pod koniec grudnia 2010 roku. Obecnie w budynku pozostało już tylko 20% wolnej powierzchni biurowej – dla 45% powierzchni lokali podpisane zostały przedwstępne umowy sprzedaży, a kolejne 35% objęte jest uzgodnieniami rezerwacyjnymi.

 
Polska siedziba firmy Energizer w Parku Postępu PDF Drukuj Email
nieruchomości komercyjne

Energizer Group Polska i Echo Investment zawarły umowę najmu powierzchni biurowej w kompleksie Park Postępu zrealizowanym przy ul. Postępu 21 w Warszawie. W procesie wynajmu firmę Energizer reprezentowała agencja Jones Lang LaSalle. Polska siedziba Energizer, zajmie powierzchnię blisko 500 mkw.

 
Warbud pozyskał kontrakt na budowę biurowca Ambasador w Warszawie PDF Drukuj Email
nieruchomości komercyjne

Warbud  zawarł kontrakt na realizację budynku Ambassador Office Building przy ul. Domaniewskiej 34 A w Warszawie.
Będzie to obiekt klasy A+ o nowoczesnej, atrakcyjnej estetyce oraz najwyższym standardzie jakości. Projekt przewiduje 11 kondygnacji naziemnych o łącznej powierzchni użytkowej blisko 16 000 m2 .

 
Hipermarkety Tesco w Galerii Olimpia i Galerii Veneda PDF Drukuj Email
nieruchomości komercyjne

Podczas targów MAPIC w Cannes we Francji Echo Investment i Tesco poinformowały o podpisaniu umów najmu powierzchni handlowych w Galerii Olimpia w Bełchatowie i Galerii Veneda w Łomży.

 
Oficjalne otwarcie biurowca Oxygen w Szczecinie PDF Drukuj Email
nieruchomości komercyjne

4 listopada 2010 roku uroczyście otwarto Oxygen – biurowiec zrealizowany przez Echo Investment w centrum Szczecina. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele władz państwowych, parlamentarzyści, a także władze lokalne i samorządowe Szczecina.

 
Otwarcie mediaexpert w Galerii Sanowa PDF Drukuj Email
nieruchomości komercyjneW Galerii handlowej Sanowa w Przemyślu we wtorek  26 października 2010 roku, o godzinie 10 otworzy się najnowszy elektromarket sieci MediaExpert. Zajmie powierzchnię ponad dwóch tysięcy metrów kwadratowych. Salon MediaExpert w Galerii Sanowa  jest zlokalizowany na parterze, będzie to jedyny elektromarket w największym centrum handlowym w Przemyślu.

 
Condobiznes - inwestycja w nieruchomości PDF Drukuj Email
nieruchomości komercyjneOrganizacja EURO 2012 stymuluje rozwój rynku budowlanego. Szczególnie zauważalne jest to w sektorze hotelarskim, gdzie przed mistrzostwami Europy powstają nowe hotele oferujące miejsca noclegowe. Rozwijają się także nowe formy inwestowania w nieruchomości, jak system condo, dedykowane także prywatnym inwestorom.

 
Ceny wynajmu powierzchni magazynowej PDF Drukuj Email
nieruchomości komercyjne

Ceny wynajmu powierzchni magazynowej w Polsce są w dużym stopniu uzależnione od lokalizacji. Za wynajem magazynu najwięcej zapłacimy w województwie mazowieckim, a najmniej – w opolskim. Z kolei największe magazyny znajdziemy w Wielkopolsce i na Mazowszu. Przedstawiamy zestawienie cen wynajmu powierzchni magazynowej w serwisie otoDom.pl.

 
Ożywienie na rynku powierzchni biurowych w Londynie PDF Drukuj Email
nieruchomości komercyjne
  • W 2010 r. do chwili obecnej wynajęto niemal dwa razy więcej powierzchni biurowych niż w tym samym okresie ubiegłego roku.
  • 2 kw. był jednak słabszy niż pierwszy – najemcy śledzą uważnie działania nowego rządu i czekają na efekty przyjęcia budżetu nadzwyczajnego.
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Joomla SEF URLs by Artio