Reklama

nieruchomości komercyjne


AXI IMMO komercjalizuje Centrum Handlowe Kowale w Trójmieście PDF Drukuj Email
nieruchomości komercyjne

AXI IMMO – ekspert w dziedzinie nieruchomości komercyjnych zajmie się komercjalizacją Centrum Handlowego Kowale. Całkowita powierzchnia przeznaczona pod wynajem wynosić będzie ok 4.700 m2. Centrum powstanie w sąsiedztwie dzielnic zamieszkałych przez około 40, 000 mieszkańców, w najbardziej dynamicznie rozwijającej się części  Trójmiasta. Otwarcie galerii ma nastąpić w grudniu 2012 roku.

 
BREEAM dla Katowic - trzeci certyfikat przyznany Ghelamco Poland PDF Drukuj Email
nieruchomości komercyjne

Tym razem ekologiczny certyfikat BREEAM otrzymał nowoczesny biurowiec dewelopera - Katowice Business Point. Ghelamco Poland jest zdobywcą wszystkich ekologicznych certyfikatów BREEAM przyznanych polskim inwestycjom. W 2010 r. wyróżnione prestiżowym certyfikatem zostały dwie inne inwestycje dewelopera w Warszawie: Trinity Park III i Crown Square.

 
Rusza realizacja Synergy Business Park PDF Drukuj Email
nieruchomości komercyjne

Już w kwietniu firma Ghelamco rozpocznie realizację kolejnej inwestycji biurowej we Wrocławiu.  Kompleks Synergy Business Park docelowo dostarczy na lokalny rynek ok. 60,000m2 wysokiej jakości, nowoczesnej powierzchni biurowej klasy A. Będzie to jeden z największych i najbardziej nowoczesnych obiektów biurowych w stolicy Dolnego Śląska.

Zgodnie z planami dewelopera, inwestycja, w skład której wejdzie w sumie pięć budynków biurowych liczących od 5 do 14 kondygnacji powstanie w dwóch fazach, podzielonych dodatkowo na poszczególne etapy. Pierwsza faza obejmie realizację trzech budynków, z których pierwszy o powierzchni 25,000m2 zostanie oddany do użytku już w drugiej połowie 2012 r.

 
Monday Development sprzedaje kolejne biura za ponad 1,5 mln zł PDF Drukuj Email
nieruchomości komercyjne

Monday Development - poznański deweloper notowany na rynku GPW New Connect - zawarł dzisiaj przedwstępne umowy sprzedaży powierzchni biurowych o wartości ponad 1,5 mln zł brutto.

Jest to kolejny znaczący krok w komercjalizacji nowo wybudowanego budynku biurowego Piątkowska 116. Kilka dni temu, 18-stego stycznia 2011,  Spółka informowała o umowie sprzedaży lokali w tej inwestycji opiewającej na kwotę 4,5 mln zł brutto.

 
Biurowe perełki to wciąż unikat PDF Drukuj Email
nieruchomości komercyjne

Jak połączyć historię, zachowując wszystkie elementy pałacowego budynku, z nowoczesnym i funkcjonalnym biurowcem? Czy w ogóle istnieją takie inwestycje w Warszawie?

Jako deweloper i inwestor często słyszeliśmy takie pytania od naszych klientów. Faktycznie – na palcach jednej ręki można policzyć historyczne budynki z sukcesem zaadaptowane na biurowce najwyższej klasy. Decydując się na przekształcenie Pałacu Młodziejowskiego na tego typu produkt wiedzieliśmy, że nie ma podobnej inwestycji na rynku.

 
Budynek z wysokim IQ PDF Drukuj Email
nieruchomości komercyjne

Budynek, który myśli za swoich mieszkańców? Obniży temperaturę w pokojach, wyłączy sprzęt elektroniczny, zasunie rolety w pierwszej sekundzie po zamknięciu drzwi wejściowych? To nie scena z nowego filmu sci-fi Jamesa Camerona, ale inteligentny dom, miejsce w którym słowo "automatyzacja" zyskuje niespotykany do tej pory wymiar.

 
Business Garden ma swojego Generalnego Wykonawcę PDF Drukuj Email
nieruchomości komercyjne

Spółka SwedeCenter wybrała firmę Hochtief Polska na generalnego wykonawcę pierwszego etapu budowy kompleksu Business Garden.

Business Garden to pierwszy ekologiczny park biznesowy i jeden z największych projektów biurowych w Warszawie. Na terenie kompleksu o powierzchni 90.000 m2 znajdą się powierzchnie biurowe wraz z częścią handlową, hotelowo-konferencyjną oraz dodatkowymi udogodnieniami dla najemców biurowych. Ukończenie pierwszej części planowane jest na trzeci kwartał 2012 roku.

 
Monday Development sprzedał lokale biurowe za prawie 4,5 mln zł PDF Drukuj Email
nieruchomości komercyjne

Monday Development - firma realizująca inwestycje mieszkaniowe i biurowe na terenie Poznania - zawarła  przedwstępną umowę sprzedaży powierzchni biurowych o łącznej wartości 4 470 tys. zł brutto. Transakcja dotyczy lokali biurowych oraz miejsc parkingowych w nowym budynku biurowym przy ul. Piątkowskiej 116 w Poznaniu. Nowoczesny biurowiec przy ul. Piątkowskiej został oddany do użytku pod koniec grudnia 2010 roku. Obecnie w budynku pozostało już tylko 20% wolnej powierzchni biurowej – dla 45% powierzchni lokali podpisane zostały przedwstępne umowy sprzedaży, a kolejne 35% objęte jest uzgodnieniami rezerwacyjnymi.

 
Polska siedziba firmy Energizer w Parku Postępu PDF Drukuj Email
nieruchomości komercyjne

Energizer Group Polska i Echo Investment zawarły umowę najmu powierzchni biurowej w kompleksie Park Postępu zrealizowanym przy ul. Postępu 21 w Warszawie. W procesie wynajmu firmę Energizer reprezentowała agencja Jones Lang LaSalle. Polska siedziba Energizer, zajmie powierzchnię blisko 500 mkw.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Joomla SEF URLs by Artio