Reklama

nieruchomości komercyjne


Zawisła wiecha na Poleczki Business Park PDF Drukuj Email
nieruchomości komercyjne

Dnia 13 października br. w samo południe na warszawskim Mokotowie zawieszono wiechę na Poleczki Business Park, największym parku biznesu w Polsce. Inwestorzy projektu - UBM Realitätenentwicklung AG i CA Immo International gościli na uroczystości Ambasadora Austrii Herberta Kraussa oraz Radcę Handlowego Ambasady Austrii Ernsta Koppa oraz przedstawicieli władz miasta i wykonawców.

 
Colliers International oraz CB Richard Ellis rozpoczęły współpracę z firmą ProLogis PDF Drukuj Email
nieruchomości komercyjne

ProLogis (NYSE: PLD), wiodący dostawca obiektów dystrybucyjnych na świecie, poinformował dziś o podpisaniu umów z firmami CB Richard Ellis (CBRE) i Colliers International, które będą działać w imieniu ProLogis w Polsce jako wyłączni pośrednicy w zakresie wynajmu powierzchni magazynowych firmy.

Celem umów jest zapewnienie wsparcia w zakresie wynajmu magazynów ProLogis oraz zagwarantowanie sprawnej i efektywnej współpracy z potencjalnymi i obecnymi klientami, przy równoczesnym utrzymaniu pozycji lidera na rynku powierzchni magazynowych w Polsce.

 
Pięciogwiazdkowy londyński hotel na sprzedaż PDF Drukuj Email
nieruchomości komercyjne

Wyjątkowy obiekt hotelowo-apartamentowy przy ulicy Strand 336-337 w Londynie zostanie wystawiony na sprzedaż. Inwestorzy będą mieć niepowtarzalną okazję nabycia oraz ukończenia realizacji pięciogwiazdkowego hotelu oferującego 173 pokoje oraz 79 apartamentów mieszkalnych w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w centrum Londynu. Inwestycję rozważa wiele międzynarodowych firm pragnących wejść na londyński rynek hotelowy.

 
<< Początek < Poprzednia 11 12 13 14 15 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Joomla SEF URLs by Artio