Reklama

INSTALACJE


Nowoczesny dom – a co to tak naprawdę znaczyNowoczesny dom
powinien spełniać nie tylko wymagania współczesnej architektury (prosta, zwarta bryła, oszczędność w formie i kolorze), ale również wymagania współczesnych technologii.

 
Rewolucja w ogrzewaniu - System FERIS

Gwarancją sukcesu we współczesnym świecie, gdzie waga trafnych rozwiązań w kwestiach postępu ekonomicznego i ekologicznego ciągle wzrasta, jest znalezienie i umiejętne zarządzanie innowacjami technologicznymi, które w dobie rozwoju energooszczędności pojawiają się na rynku. Nową erę w dziedzinie ogrzewnictwa –  produkt pod marką FERIS – prezentuje dziś i wprowadzamy na rynek firma C.D.N. Business Group Sp. z o.o. Jest to Polska Firma jak również Polska myśl techniczna. Spółka C.D.N. Business Group jest producentem Systemu Ogrzewania Fazowego FERIS oraz dystrybutorem, budującym sieć sprzedaży w oparciu o Salony oraz Oddziały firmowe pod marką FERIS.

 
Promieniowanie cieplne, najzdrowsza forma ogrzewania

Systemy grzewcze oparte na konwekcji potrzebują powietrza jako nośnika energii. Grzejnik nagrzewa powietrze, które krąży po pomieszczeniu oddając energię. Następnie ochładza się i opada w dół, potem ponownie nagrzewa się i unosi się do góry. Proces cyrkulacji powtarza się dopóki temperatura się nie wyrówna. Do konwekcji jest zatem potrzebna różnica temperatur, czyli wykorzystuje ona zasadę termodynamiki.

 
Ogrzewanie fazowe FERIS - nowa technologia ogrzewania ściennegoChcesz mieć system grzewczy, który zapewni w domu idealne warunki komfortu cieplnego, naturalną wilgotność powietrza, ujemną, korzystną jonizację w ogrzewanych pomieszczeniach, brak wzbijania się kurzu a do tego będzie bardzo tani w kosztach eksploatacyjnych?

Firma C.D.N. Business Group przedstawia innowację na skalę światową – Ścienne Ogrzewanie Fazowe FERIS. Jest to zupełnie nowa technologia ogrzewania ściennego w postaci paneli podtynkowych oraz ściennych, w których zachodzi zjawisko przemiany fazowej. 

 
Nowe zawory kulowe wodne i reduktory ciśnienia - na jesień od FERRODo grupy najnowszych produktów oferowany przez firmę FERRO tej jesieni, dołączyły cztery zawory kulowe wodne Herkules typ V17: kurek kulowy z pokrętłem motylkowym z dławikiem, pełnoprzelotowy, wzmocniony, kurek kulowy nakrętno-wkrętny z pokrętłem motylkowym z dławikiem, pełnoprzelotowy, wzmocniony, kurek kulowy z półśrubunkiem i pokrętłem motylkowym z dławikiem, pełnoprzelotowy, wzmocniony oraz kurek kulowy z filtrem i stalową rączką, pełnoprzelotowy.

 
Ogrzej dom 60% taniej - NOWOŚĆ na rynku!Jak zmniejszyć koszty ogrzewania domu nawet o 60%?


Teraz jest to już możliwe – dzięki innowacji firmy C.D.N. Business Group Sp. z o.o., która wprowadziła na rynek nową technologię ogrzewania pomieszczeń – system ogrzewania fazowego FERIS. Nazwany system ogrzewania jest najbardziej innowacyjnym rozwiązaniem wobec powszechnie stosowanych.

 
Nowa jakość rozwiązań kotłowniczych - Wielofunkcyjny wymiennik FERIS

Rosnące ceny gazu, oleju czy energii elektrycznej powodowały w ostatnich czasach, że coraz więcej osób decyduje się na zamontowanie więcej jak jednego źródła ciepła do ogrzania domu. Z powodu różnorodności urządzeń grzewczych, tradycyjnych, jak kotły na paliwa stałe czy kominki, i nowoczesnych, jak źródła odnawialne, tj. kolektory słoneczne czy pompy ciepła, coraz trudniej je łączyć tak, aby pracowały spójnie i wzajemnie się uzupełniały, wpływając jednocześnie na obniżenie kosztów eksploatacyjnych. Aby to osiągnąć, inwestujemy w coraz bardziej rozbudowane, drogie i skomplikowane układy hydrauliczne i sterowania, które w przypadku awarii wymagają fachowej obsługi.

 
Klasa "A++" w systemach grzewczych

Jeszcze do niedawna tylko niektórzy inwestorzy budując dom interesowali się jego parametrami, zapotrzebowaniem na ciepło i kosztami eksploatacyjnymi. Wybudowanie domu można porównać do kupna samochodu. Rosnące ceny paliw zmuszają nabywcę aby zawczasu pomyślał o kosztach eksploatacji auta.

Budynku wprawdzie nie tankujemy, ale żebyśmy mogli w nim wygodnie żyć potrzebujemy paliwa do jego ogrzania. Ograniczenie zużycia energii osiągamy dzięki wysokiej sprawności urządzeń i redukcji strat przesyłu ciepła, zapewniając komfort cieplny przy minimalnych kosztach eksploatacyjnych.

 
Idealny komfort termiczny w ogrzewanym pomieszczeniu, jak go osiągnąć?

CO TO JEST KOMFORT TERMICZNY?
Jednym z najważniejszych aspektów komfortu użytkowania jest komfort cieplny. Jest to stan, w którym człowiek czuje, że jego organizm znajduje się w stanie zrównoważonego bilansu cieplnego, tzn. nie odczuwa ani uczucia ciepła, ani zimna. Komfort termiczny to taki stan, w którym człowiekowi nie jest ani za ciepło, ani za zimno. Ponadto oznacza, że nie występuje żadne niepożądane nagrzewanie lub chłodzenie poszczególnych części ciała. Na komfort cieplny wpływ mają następujące parametry:

- ciepło wytworzone przez człowieka
- temperatura powietrza
- temperatura powierzchni przegród budowlanych
- prędkość przepływu powietrza
- wilgotność powietrza

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Joomla SEF URLs by Artio