Reklama

INSTALACJE


Promieniowanie cieplne, najzdrowsza forma ogrzewania

Systemy grzewcze oparte na konwekcji potrzebują powietrza jako nośnika energii. Grzejnik nagrzewa powietrze, które krąży po pomieszczeniu oddając energię. Następnie ochładza się i opada w dół, potem ponownie nagrzewa się i unosi się do góry. Proces cyrkulacji powtarza się dopóki temperatura się nie wyrówna. Do konwekcji jest zatem potrzebna różnica temperatur, czyli wykorzystuje ona zasadę termodynamiki.

 
Ogrzewanie fazowe FERIS - nowa technologia ogrzewania ściennegoChcesz mieć system grzewczy, który zapewni w domu idealne warunki komfortu cieplnego, naturalną wilgotność powietrza, ujemną, korzystną jonizację w ogrzewanych pomieszczeniach, brak wzbijania się kurzu a do tego będzie bardzo tani w kosztach eksploatacyjnych?

Firma C.D.N. Business Group przedstawia innowację na skalę światową – Ścienne Ogrzewanie Fazowe FERIS. Jest to zupełnie nowa technologia ogrzewania ściennego w postaci paneli podtynkowych oraz ściennych, w których zachodzi zjawisko przemiany fazowej. 

 
Nowe zawory kulowe wodne i reduktory ciśnienia - na jesień od FERRODo grupy najnowszych produktów oferowany przez firmę FERRO tej jesieni, dołączyły cztery zawory kulowe wodne Herkules typ V17: kurek kulowy z pokrętłem motylkowym z dławikiem, pełnoprzelotowy, wzmocniony, kurek kulowy nakrętno-wkrętny z pokrętłem motylkowym z dławikiem, pełnoprzelotowy, wzmocniony, kurek kulowy z półśrubunkiem i pokrętłem motylkowym z dławikiem, pełnoprzelotowy, wzmocniony oraz kurek kulowy z filtrem i stalową rączką, pełnoprzelotowy.

 
Ogrzej dom 60% taniej - NOWOŚĆ na rynku!Jak zmniejszyć koszty ogrzewania domu nawet o 60%?


Teraz jest to już możliwe – dzięki innowacji firmy C.D.N. Business Group Sp. z o.o., która wprowadziła na rynek nową technologię ogrzewania pomieszczeń – system ogrzewania fazowego FERIS. Nazwany system ogrzewania jest najbardziej innowacyjnym rozwiązaniem wobec powszechnie stosowanych.

 
Nowa jakość rozwiązań kotłowniczych - Wielofunkcyjny wymiennik FERIS

Rosnące ceny gazu, oleju czy energii elektrycznej powodowały w ostatnich czasach, że coraz więcej osób decyduje się na zamontowanie więcej jak jednego źródła ciepła do ogrzania domu. Z powodu różnorodności urządzeń grzewczych, tradycyjnych, jak kotły na paliwa stałe czy kominki, i nowoczesnych, jak źródła odnawialne, tj. kolektory słoneczne czy pompy ciepła, coraz trudniej je łączyć tak, aby pracowały spójnie i wzajemnie się uzupełniały, wpływając jednocześnie na obniżenie kosztów eksploatacyjnych. Aby to osiągnąć, inwestujemy w coraz bardziej rozbudowane, drogie i skomplikowane układy hydrauliczne i sterowania, które w przypadku awarii wymagają fachowej obsługi.

 
Klasa "A++" w systemach grzewczych

Jeszcze do niedawna tylko niektórzy inwestorzy budując dom interesowali się jego parametrami, zapotrzebowaniem na ciepło i kosztami eksploatacyjnymi. Wybudowanie domu można porównać do kupna samochodu. Rosnące ceny paliw zmuszają nabywcę aby zawczasu pomyślał o kosztach eksploatacji auta.

Budynku wprawdzie nie tankujemy, ale żebyśmy mogli w nim wygodnie żyć potrzebujemy paliwa do jego ogrzania. Ograniczenie zużycia energii osiągamy dzięki wysokiej sprawności urządzeń i redukcji strat przesyłu ciepła, zapewniając komfort cieplny przy minimalnych kosztach eksploatacyjnych.

 
Idealny komfort termiczny w ogrzewanym pomieszczeniu, jak go osiągnąć?

CO TO JEST KOMFORT TERMICZNY?
Jednym z najważniejszych aspektów komfortu użytkowania jest komfort cieplny. Jest to stan, w którym człowiek czuje, że jego organizm znajduje się w stanie zrównoważonego bilansu cieplnego, tzn. nie odczuwa ani uczucia ciepła, ani zimna. Komfort termiczny to taki stan, w którym człowiekowi nie jest ani za ciepło, ani za zimno. Ponadto oznacza, że nie występuje żadne niepożądane nagrzewanie lub chłodzenie poszczególnych części ciała. Na komfort cieplny wpływ mają następujące parametry:

- ciepło wytworzone przez człowieka
- temperatura powietrza
- temperatura powierzchni przegród budowlanych
- prędkość przepływu powietrza
- wilgotność powietrza

 
Jedno wielofunkcyjne urządzenie w kotłowni - wymiennik FERISFirma C.D.N. Business Group Sp. z o.o. wprowadziła na rynek produkt, który nie tylko rozwiązuje wiele dotychczasowych problemów czy kwestii sprawnie działającej i funkcjonującej kotłowni, a do tego zapewnia dodatkowe oszczędności eksploatacyjne. Dzięki wielofunkcyjnemu wymiennikowi FERIS inwestor zyskuje kilka urządzeń w jednym, tańszą i sprawniejszą kotłownię, a przede wszystkim komfort użytkowania systemem centralnego ogrzewania oraz ciepłą wodę użytkową, której z wymiennikiem FERIS nigdy nie zabraknie.

 
FERIS - Przyszłość puka do Twoich drzwi...Marzysz o takim systemie ogrzewania, który jest całkowicie bezobsługowy, nie ma widocznych grzejników, w domu panuje zdrowy klimat i komfort cieplny a koszty ogrzewania są mniejsze o 60%* od innych standardowych rozwiązań?
Już teraz możesz mieć system, który w okresie zimowym ogrzeje dom o powierzchni użytkowej 150m2 wraz z ciepłą wodą użytkową za jedyne 250zł miesięcznie*!

*po spełnieniu odpowiednich warunków budowlanych

Firma C.D.N. Business Group Sp. z o.o. prezentuje nowość na rynku, produkt, który stanowi rewolucję w ogrzewaniu pomieszczeń – System ogrzewania fazowego FERIS. Jest to zupełnie nowa technologia ogrzewania ściennego w postaci paneli podtynkowych oraz ściennych, w których zachodzi zjawisko przemiany fazowej – efektem końcowym jest idealny komfort cieplny oraz bezkonkurencyjne oszczędności eksploatacyjne.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Joomla SEF URLs by Artio