Reklama

INSTALACJE


Centrum Klima dla branży deweloperskiej

Centrum Klima – wiodący na rynku polskim oraz liczący się w Europie producent i dystrybutor systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych – dostarczyła elementy instalacji wentylacyjno-klimatyzacyjnej dla Osiedla Wilanów w Warszawie. To już piąta realizacja w ramach sektora obiektów mieszkaniowych. Projekty dla branży deweloperskiej stanowią około 20% wszystkich zamówień Centrum Klima zrealizowanych od początku 2009 roku.

 
Ciche poddasze - izolacja akustyczna dachu

Komfort mieszkania na poddaszu zależy przede wszystkim od dwóch elementów. Pierwszym z nich jest właściwa izolacja cieplna, drugim – wyciszenie hałasów docierających z zewnętrz

Adaptacja poddasza do warunków mieszkalnych jest obecnie coraz częściej spotykanym rozwiązaniem. Ze względów na konieczność powiększenia przestrzeni użytkowej domu, wiele osób decyduje się na sypialnię, łazienkę czy też pokój dziecięcy na poddaszu. Niejednokrotnie przekształcenie strychu na pomieszczenia przeznaczone do mieszkania wymaga docieplenia dachu oraz zapewnienia odpowiedniej izolacji akustycznej.

 
Kilka słów o akustyce

W zasadzie wiemy, jak ważna jest akustyka. Gdy przemawiamy, chcemy być dobrze słyszani i rozumiani w całej sali, przeszkadza nam nadmierny hałas, nie życzymy sobie, żeby nasze rozmowy dotarły do uszu osób postronnych. A jednak podczas projektowania wnętrz rola akustyki ciągle jest niedoceniana. Czas to zmienić!

 
Planujesz kupno mieszkania? Zwrócić uwagę na jego system ogrzewania!

Czym jest ciepło sieciowe, jak można przyłączyć się do miejskiej sieci ciepłowniczej oraz jaki system ogrzewania jest najbardziej ekonomiczny – to najczęstsze pytania osób planujących kupno mieszkania, na które odpowiadali eksperci SPEC S.A. podczas Targów Mieszkaniowych Murator EXPO „Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE”, które odbyły się w dniach 26 - 27 września br. w Warszawie.

 
Lift Smoke Control firmy D+H - system przyjazny dla kieszeni środowiska i użytkownika

Stały wzrost kosztów związanych z ogrzewaniem oraz coraz większy nacisk na ekologiczny aspekt oszczędzania energii wymuszają na administratorach budynków zmianę podejścia do kwestii wentylacji. Rozwiązaniem pozwalającym na ograniczenie wydatków z tym związanych, a także -  co za tym idzie - przyjaznym dla środowiska naturalnego, jest system oddymiania i wentylacji LIFT SMOKE CONTROL (w skrócie LSC) firmy D+H, dostępny w ofercie D+H Polska.

 
Ekologiczna architektura - oszczędzanie i pozyskiwanie energii

Budynek Kalk Karrees położony w niemieckim Köln to imponujące połączenie nowoczesnej sztuki architektury z ekologicznymi technologiami jutra firmy Schüco. Zintegrowane z przeszkloną fasadą moduły fotowoltaiczne zaopatrują budynek w darmową energię elektryczną, natomiast termoizolowane fasady ograniczają ucieczkę ciepła.

 
<< Początek < Poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Joomla SEF URLs by Artio