Reklama

aktualności


Zbiórka z maratonu "Wiosenna Dycha z Aliplastem" trafiła do Lubelskiej Drużyny Rugby na Wózkach PDF Drukuj Email„Wiosenna Dycha z Aliplastem” to projekt Fundacji Grupy Aliplast, realizowany we współpracy z Fundacją Rozwoju Sportu. Bieg był wydarzeniem charytatywnym - połowa dochodu pochodzącego z opłat startowych została przekazana w dniu dzisiejszym, 25 maja, na rzecz sportowców z niepełnosprawnością z Lublina a konkretnie do Lubelskiej Drużyny Rugby na Wózkach „Brave Snails”, którą reprezentował Artur Jurek - Prezes Stowarzyszenia Grupa Aktywnej Rehabilitacji Rekryteringsgruppen – Region Lubelski i jednocześnie kapitan „Brave Snails”.

 
Yawal rozszerza swoją obecność na rynku o nowe biuro dla Klientów w Gdańsku PDF Drukuj EmailYawal SA, producent innowacyjnych rozwiązań architektonicznych, z dumą ogłasza otwarcie swojego nowego biura dla klientów w prestiżowym budynku Wave w Gdańsku. Ten strategiczny krok jest dowodem na dynamiczny rozwój i zaangażowanie w obsługę klientów na najwyższym poziomie.

 
Globalny rozwój polskiej firmy z sektora elektromobilności PDF Drukuj Email


Elimen to polska firma zajmująca się projektowaniem zaawansowanych technologicznie napędów elektrycznych do pojazdów każdego rodzaju. Magdalena Bajska – Chief Operations Officer firmy – opowiada o ostatnich sukcesach firmy oraz jej planach dotyczących globalnego rozwoju.

 
Schüco z nagrodami Red Dot oraz iF Design Award 2023 PDF Drukuj EmailO dobrym designie produktu świadczy nie tylko wysoka funkcjonalność, lecz także atrakcyjna forma estetyczna. Cztery rozwiązania Schüco zostały wyróżnione w tym roku aż sześcioma najbardziej prestiżowymi nagrodami w dziedzinie wzornictwa przemysłowego, jakimi są Red Dot Award: Product Design oraz iF Design Award.

 
Systemy DP 180 Primeview i Moreview od Yawal S.A. uhonorowane nagrodą Top Builder PDF Drukuj EmailSystemy Moreview oraz DP 180 Primeview od Yawal ponownie zdobyły nagrodę w konkursie Top Builder. Tym razem wyróżnienia zostały przyznane w kategorii "Produkt rekomendowany po latach eksploatacji, zweryfikowany rynkowo".

 
Naumal i Yawal zapraszają na wydarzenie "Moreview dni otwarte dla Architektów" PDF Drukuj EmailFirma Naumal oraz Yawal SA serdecznie zapraszają na wyjątkowe wydarzenie „Moreview dni otwarte dla Architektów". Ten niezwykły event organizowany przez firmę Naumal przy współpracy z Yawal S.A. odbędzie się w centralnej Polsce, w jednej z najnowszych inwestycji zrealizowanych przez firmę Naumal.

 
G-U Polska sponsorem LKS Goleszów PDF Drukuj EmailDo grona zespołów objętych wsparciem G-U Polska dołącza Ludowy Klub Sportowy Goleszów. Tym samym portfolio wspieranych przez G-U Polska dyscyplin poszerza się o piłkę nożną.

 
KRISPOL Września z nowym otwarciem PDF Drukuj EmailKolejny sponsor, stabilizacja w sztabie szkoleniowym i olbrzymia pozytywna energia mają sprawić, że KRISPOL Września z nową siłą i dynamicznymi planami rozwoju wejdzie w nowy siatkarski sezon. Wieloletnie wsparcie siatkarskiej drużyny przez markę KRISPOL będzie kontynuowane, a grono sponsorów wzmacnia firma SCZ Inwestycje.

 
Roca Group i Plug and Play łączą siły, aby zmodernizować branżę łazienkową PDF Drukuj EmailFundusz Grupy Roca - Roca Group Ventures, podpisał porozumienie z innowacyjną platformą Plug and Play. Dzięki temu Grupa Roca zyska wiedzę na temat najnowszych technologii, które umożliwią rozwój nowych modeli biznesowych i produktów w całym łańcuchu dostaw. Jednocześnie zostaną poczynione inwestycje w procesy, które są przeprowadzane na tej platformie.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Joomla SEF URLs by Artio